Jestem certyfikowanym trenerem trenerem mentalnym wywodzącym się z Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka w obrębie której zasilam obecnie zespół #MentalPower.

Moja przygoda z treningiem mentalnym rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy zrozumiałam jak dużo zależy od mojego własnego nastawienia i sposobu myślenia. Potem przyjaciel wspominając dzień, kiedy się poznaliśmy powiedział: „tamta rozmowa z tobą uratowała mi życie”. To był przełom. Obecnie trening mentalny jest dla mnie sposobem na ulepszanie życia swojego oraz innych ludzi. To moja misja i pasja.

Mam doświadczenie w pracy z aktorami i muzykami. Dało mi to możliwość poznawać szeroko pojętą branżę kulturalną “od kulis”. Jednocześnie obserwacje i zdobywana dzięki nim świadomość utwierdzają mnie w przekonaniu, jak bardzo to, co robię jest potrzebne w branży artystycznej. Co więcej – uważam, że w każdej dziedzinie dzięki treningowi mentalnemu można osiągać niewiarygodne rezultaty. Efektywność klientów dodaje mi skrzydeł i jeszcze bardziej mobilizuje do działania. Kocham budować samoakceptację i pewność siebie wśród kobiet. Moje motto: Przypadki zdarzają się tylko w gramatyce. 

Rozwój jest dla mnie bardzo ważny. Nieustannie szukam możliwości poszerzania wiedzy oraz zdobywania nowych doświadczeń. Jestem częścią klubu Top Careers Toastmasters oraz kończę certyfikację Neuroscience and Epigenetics Trainer of Emotions.